Čertova krabička

psychologická pomoc obětem domácího násilíDomů

Podobné téma:
psychologická pomoc obětem dom..
Základy tvorby webových stráne..
organizace humanitární pomoci ..
Napoveda při Luštění křížovek ..
Externí:
zalévaní rajčat ke kořenům pom..
Hrabal Pedagogicko psychologic..
Stavba udírny s grilem svépomo..
venkovní stavba grilu svépomocí
pomocná matematická věta
odvlhčení zdiva - chemická inj..
filtr pro Zahradní jezírko své..
Výroba domácího mýdla
psychologická pomoc zvýšený st..
brašna první pomoci

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
voyaer cabine beach tube
Sethovy promluvy pdf

Pro inspiraci:
taška do školy
Městská policie České Budějovice Volná..
nejtěžší Dostihový závod světa
počasí Dominikánská republika v září
přívěsné vozíky s plachtou za osobní a..
akce Plynové grily Campingaz
lanovka Skalnaté pleso Lomnický štít pěš
Střešní nosič na Škoda Rapid Spaceback..
Česká spořitelna přihlášení na účet Ge..
Tomáš Hanák restaurace Praha Nižbor jí..
Zlatan Ibrahimovič
KB banka Kurzovní lístek
josef (joska) smítka
Kalous ušatý Wikipedie
recept na zdravě Vosí hnízda
žaludeční polypy-léčba,prevence
malá branka na fotbal
jak být psychicky v pohodě po nevěře
recepty z kuřecího masa čína s pórkem
alza black friday elektro trafo pajky

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Intervenční centrum Brno | Pomoc obětem domácího násilí
Intervenční centrum Brno poskytuje odbornou pomoc a podporu osobám ohroženým nebo již vystaveným domácímu násilí a nebezpečnému pronásledování.Intervenční centrum Brno poskytuje odbornou pomoc a podporu osobám ohroženým nebo již vystaveným domácímu násilí a nebezpečnému pronásledování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ic-brno.cz

Neziskové organizace poskytující pomoc obětem domácího násilí...
Život 90 Senior telefon 800 157 157 – bezplatná krizová telefonická pomoc s nonstop provozem pro seniory a jejich blízké sociálně-právní poradenství; psychologická poradna; poradna pro seniory ohrožené násilím aj.Život 90 Senior telefon 800 157 157 – bezplatná krizová telefonická pomoc s nonstop provozem pro seniory a jejich blízké sociálně-právní poradenství; psychologická poradna; poradna pro seniory ohrožené násilím aj.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mvcr.cz/clanek/dokumenty-nasili-neziskove-org ..

Oběti domácího násilí
V tomto článku půjde o nebezpečné životní partnery – jinak často celkem konformní lidi.V tomto článku půjde o nebezpečné životní partnery – jinak často celkem konformní lidi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/clanek1600.htm

Persefona - Pomoc obětem domácího násilí a znásilnění
Řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí. Pomáháme obětem a jejich blízkým prostřednictvím poradenství. Realizujeme program zaměřený na zvládání agrese.Řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí. Pomáháme obětem a jejich blízkým prostřednictvím poradenství. Realizujeme program zaměřený na zvládání agrese.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

persefona.cz

Intervenční centrum (pomoc obětem domácího násilí) - Centrum...
Hovoří se o fyzickém, psychickém, sexuálním, ekonomickém nebo sociálním násilí. Zranění způsobená partnerem si vyžádala ošetření u více než čtvrtiny žen.Hovoří se o fyzickém, psychickém, sexuálním, ekonomickém nebo sociálním násilí. Zranění způsobená partnerem si vyžádala ošetření u více než čtvrtiny žen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csspraha.cz/intervencni-centrum-pomoc-obetem- ..

Oběti domácího násilí volají víc. Linka je nově zdarma - Deník...
Spondea se však od loňského září snaží pracovat nejen s obětmi násilí, ale i se samotnými násilníky. Za tu dobu jich přijala přes čtyřicet.Spondea se však od loňského září snaží pracovat nejen s obětmi násilí, ale i se samotnými násilníky. Za tu dobu jich přijala přes čtyřicet.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/jihomoravsky-kraj/obeti-domaciho-nas ..

Pomoc při domácím násilí
Poskytujeme komplexní sociální, právní a psychologickou pomoc obětem domácího násilí. Nabízíme terapii pro osoby, které se násilí dopouštějí a chtějí své chování změnit.Poskytujeme komplexní sociální, právní a psychologickou pomoc obětem domácího násilí. Nabízíme terapii pro osoby, které se násilí dopouštějí a chtějí své chování změnit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

intervencnicentrum.cz

Domácí násilí | Dostupný advokát
Je to jedno z velmi bolestných témat, aneb když doma místo lásky a pohody vládne psychický teror či fyzické napadání. Ačkoliv už máme řadu let účinné právní nástroje, jak se násilníka zbavit, stále mnoho obětí váhá s vyhledáním pomoci...Je to jedno z velmi bolestných témat, aneb když doma místo lásky a pohody vládne psychický teror či fyzické napadání. Ačkoliv už máme řadu let účinné právní nástroje, jak se násilníka zbavit, stále mnoho obětí váhá s vyhledáním pomoci...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dostupnyadvokat.cz/blog/domaci-nasili

Arcidiecézní charita Praha - pomoc obětem domácího násilí...
Arcidiecézní charita Praha - pomoc obětem domácího násilí - Pomoc obětem domácího násilí a obchodování s lidmi.Arcidiecézní charita Praha - pomoc obětem domácího násilí - Pomoc obětem domácího násilí a obchodování s lidmi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idatabaze.cz/firma/250961-arcidiecezni-charit ..

Bílý Kruh Bezpečí
Poskytování odborné a diskrétní pomoci obětem a svědkům trestných činů včetně morální a emocionální podpory. Zaměřujeme se na psychologické a sociální poradenství a další. Zajišťujeme morální a emocionální podporu, setkání s psychologem a...Poskytování odborné a diskrétní pomoci obětem a svědkům trestných činů včetně morální a emocionální podpory. Zaměřujeme se na psychologické a sociální poradenství a další. Zajišťujeme morální a emocionální podporu, setkání s psychologem a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bkb.cz


Oběti domácího násilí - Charita Česká republika
Domácím násilím se označuje psychické, fyzické, sexuální i ekonomické násilí páchané skrytě v soukromí. Může probíhat nejen v rámci partnerského/manželského soužití, ale také na lidech starých či zdravotně postižených.Domácím násilím se označuje psychické, fyzické, sexuální i ekonomické násilí páchané skrytě v soukromí. Může probíhat nejen v rámci partnerského/manželského soužití, ale také na lidech starých či zdravotně postižených.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

charita.cz/jak-pomahame/socialni-a-zdravotni- ..

Pomoc Obětem Domácího Násilí HELP FOR Victims OF Domestic...
1 Technická univerzita v Liberci Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická Katedra: Filozofie Studijní program: Učite...1 Technická univerzita v Liberci Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická Katedra: Filozofie Studijní program: Učite...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/pomoc-obtem-domaciho-nasili-help-fo ..

Obětem trestných činů a domácího násilí pomáhá telefonní linka
Lidé, kteří se stali obětí trestného činu, mohou získat podporu a radu na bezplatné telefonní Lince pomoci obětem trestných činů a domácího násilí.Lidé, kteří se stali obětí trestného činu, mohou získat podporu a radu na bezplatné telefonní Lince pomoci obětem trestných činů a domácího násilí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vasekladno.cz/krimi/2934-obetem-trestnych-cin ..

Jste obětí domácího násilí? | Bezpečné Kladno
Co je domácí násilí Domácím násilím je obecně rozuměno chování, které u jednoho z partnerů způsobuje strach z druhého. Skrze užití moci, kterou tento strach poskytuje, kontroluje násilný partner chování druhého.Co je domácí násilí Domácím násilím je obecně rozuměno chování, které u jednoho z partnerů způsobuje strach z druhého. Skrze užití moci, kterou tento strach poskytuje, kontroluje násilný partner chování druhého.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bezpecnekladno.cz/domaci-nasili

Obecné - Linka obětem trestných činů a domácího násilí...
Obětem trestných činů a domácího násilí nabízí pomoc bezplatná telefonní linka 116 006Obětem trestných činů a domácího násilí nabízí pomoc bezplatná telefonní linka 116 006
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha22.cz/mestska-cast/bezpecnost2/obecne/li ..

ADRA news - o pomoci obětem domácího násilí v ČR i v Gruzii...
ADRA poradna pro oběti domácího násilí a trestné činnosti v Hradci Králové zahájila zkušební provoz v roce 2003. V počátcích se věnovala pouze přímým obětem ...ADRA poradna pro oběti domácího násilí a trestné činnosti v Hradci Králové zahájila zkušební provoz v roce 2003. V počátcích se věnovala pouze přímým obětem ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=sMeqhltxbgM

Domácí násilí – stále aktuální téma: Praha 12
I když fenomén domácího násilí je tak starý jako lidstvo samo, teprve od přelomu 70. a 80. let minulého století se začal používat pojem domácího násilí jako symbol závažných případů týrání druhou osobou.I když fenomén domácího násilí je tak starý jako lidstvo samo, teprve od přelomu 70. a 80. let minulého století se začal používat pojem domácího násilí jako symbol závažných případů týrání druhou osobou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha12.cz/domaci-nasili-stale-aktualni-tema/ ..

Pomáháme obětem domácího násilí | Nadace Jistota
Nadace Jistota začátkem roku předala dar občanskému sdružení Acorus, které poskytuje krizovou pomoc obětem domácího násilí.Nadace Jistota začátkem roku předala dar občanskému sdružení Acorus, které poskytuje krizovou pomoc obětem domácího násilí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nadacejistota.cz/o-nadaci/aktuality/pomahame- ..

Pomoc v tíživé životní situaci Třebíč • Firmy.cz
Na Firmy.cz najdete 44 firem v kategorii Pomoc v tíživé životní situaci v Třebíči a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Oblastní charita Třebíč - Azylový dům pro muže, Oblastní charita Třebíč - Azylový dům pro rodiče s dětmi a...Na Firmy.cz najdete 44 firem v kategorii Pomoc v tíživé životní situaci v Třebíči a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Oblastní charita Třebíč - Azylový dům pro muže, Oblastní charita Třebíč - Azylový dům pro rodiče s dětmi a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Instituce-a-urady/Neziskove-a-humani ..

Pomoc PRO Oběti Domácího Násilí A Oběti Trestných ČINŮ
sociálně-právní poradenství v oblasti rodinných a mezilidských vztahů, domácího násilí, sexuálního násilí, v trestněprávní oblasti a ochrany lidských právsociálně-právní poradenství v oblasti rodinných a mezilidských vztahů, domácího násilí, sexuálního násilí, v trestněprávní oblasti a ochrany lidských práv
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

neveklov.cz/files/uredni-deska/informace/leta ..

Počet záznamů:20
Reklama:

psychologická pomoc obětem domácího násilí
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0022:32:11