Čertova krabička

Psaní teček za číslovkami TestyDomů

Podobné téma:
auto jarov roční vozy prepsani
Psaní teček za číslovkami Testy
Externí:
vstupní vzdělávání úředníků ús..
testy autoškola dopravní značky
psychotesty řidiče pojistovna
určí větu hlavní a vedlejší te..
testy k přijímacím zkouškám na..
psychologické testy pro řidiče..
testy na dopravní značky pro d..
testy krémů proti vráskám
yves rocher testy na zvířatech
e testy profesak pro autoškolu..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
voyaer cabine beach tube

Pro inspiraci:
Aqua Optima Evolve filtr
zboží cz Srovnání cen
Zrcadlení mobilů v autě VW
Obaly na klasickou kytaru
akce bonprix heslo moda poštovné zdarma
Pixwords nápověda Svět Androida
vánove vánoce přicházejí akordy
Idnes zprávy, kterým můžete věřit
práce řidič Plzeňský kraj
papírové Kroužky na ubrousky bílé
hodina tance a lasky neco o knize
domovní zvonky s videotelefony pro pan..
Bubny v ms Štěchovice
přehoz na postel zelený prošívaný
romská osada Slovensko Video
Travel FREE shop Vejprty leták
Oprava Laminátové zámkové Plovoucí pod..
motiv tetování paví pírko
český Klub turistů Hradec Králové
Help for English PET Listening

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Psaní teček za číslovkou — Číslovky
Psaní teček po číslicích se řídí následujícími pravidly: Za číslicemi, které označují číslovku základní, se tečka nepíše, např. 25 ran, 365 dní, formát A4, oddíl Ia), poštovní přihrádka 25, Alšova 2a, V Zátiší 15, Praha 10 - Zahradní Město.Psaní teček po číslicích se řídí následujícími pravidly: Za číslicemi, které označují číslovku základní, se tečka nepíše, např. 25 ran, 365 dní, formát A4, oddíl Ia), poštovní přihrádka 25, Alšova 2a, V Zátiší 15, Praha 10 - Zahradní Město.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

onshallah.com/chez/chez/cj-test-vy_32_inovace ..

Psaní číslovek - Rodicka.cz
Číslovky jsou slovní druh, který zahrnuje rozmanitá slova. Kromě číselného významu vyjadřují ještě další význam (pořadí, násobek, druh,Číslovky jsou slovní druh, který zahrnuje rozmanitá slova. Kromě číselného významu vyjadřují ještě další význam (pořadí, násobek, druh,
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/psani-cislovek

Psaní číslovek | Jsem copywriter. Kdo je víc?
Psaní číslovek už určitě kolikrát přivedlo do nesnází nejednoho z vás. My vám pomůžeme, abyste se jich nemuseli bát!Psaní číslovek už určitě kolikrát přivedlo do nesnází nejednoho z vás. My vám pomůžeme, abyste se jich nemuseli bát!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krcmic.cz/psani-cislovek

Řadové číslovky - Help for English - Angličtina na internetu...
Používají se v angličtině místo tečky, kterou máme za řadovými číslovkami my v češtině. Jsou to vlastně poslední dvě písmena řadové číslovky.Používají se v angličtině místo tečky, kterou máme za řadovými číslovkami my v češtině. Jsou to vlastně poslední dvě písmena řadové číslovky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

helpforenglish.cz/article/2008052601-radove-c ..

Základní škola sv. Voršily v Olomouci
Doplňte tečky tam, kde chybějí: vezměte 5__ díl učebnice, v 6__ měsíci tohoto roku, zastavila se mezi 2__ a 3__ poschodím, za vlády Přemysla II__ zvaného Otakar, dnes má 18__ let, od 2__ let, ve 3__ století po Kristu, sejdeme se za 5__ let...Doplňte tečky tam, kde chybějí: vezměte 5__ díl učebnice, v 6__ měsíci tohoto roku, zastavila se mezi 2__ a 3__ poschodím, za vlády Přemysla II__ zvaného Otakar, dnes má 18__ let, od 2__ let, ve 3__ století po Kristu, sejdeme se za 5__ let...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zcsol.cz/index.php?s=stranky_predmetu/e_learn ..

Číslovky - Diktáty a příklady
Odpovídají na otázku Kolikero? Násobné – označují počet opakování děje, kolikrát se něco vyskytuje. Odpovídají na otázku Kolikrát?Odpovídají na otázku Kolikero? Násobné – označují počet opakování děje, kolikrát se něco vyskytuje. Odpovídají na otázku Kolikrát?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diktatyapriklady.cz/slovni-druhy/cislovky

Druhy číslovek - Moje čeština - Čeština na internetu zdarma
Řadové číslovky označují pořadí, v textu je často poznáme podle toho že za nimi píšeme tečku, pokud jsou vyjádřeny číslicí (např. 11. patro, Karel IV., 100. výročí).Řadové číslovky označují pořadí, v textu je často poznáme podle toho že za nimi píšeme tečku, pokud jsou vyjádřeny číslicí (např. 11. patro, Karel IV., 100. výročí).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2010120804-druhy-cislovek

číslovka Archives - Školáci.com - pro rodiče a učitele...
Studijní materiál Jak psát číslovky už se na Tebe teší v rubrice Pravopis. Nenech ho čekat dlouho :-)Studijní materiál Jak psát číslovky už se na Tebe teší v rubrice Pravopis. Nenech ho čekat dlouho :-)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaci.com/tag/cislovka

Testy | TřídníStránky.cz
Třídní stránky 6.A, ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizaceTřídní stránky 6.A, ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

struhlovsko9b.tridnistranky.cz/stranka-1jve91 ..

Číslovky - Školáci.com - pro rodiče a učitele : Školáci.com...
Pracovní list slouží k procvičování a upevňování učiva o číslovkách. Žáci si zopakují především druhy číslovek a psaní jejich správných tvarů. Očekávaný výstup: správně třídí slovní druhy, tvoří spisovné tvary slov a vědomě jich používá ve...Pracovní list slouží k procvičování a upevňování učiva o číslovkách. Žáci si zopakují především druhy číslovek a psaní jejich správných tvarů. Očekávaný výstup: správně třídí slovní druhy, tvoří spisovné tvary slov a vědomě jich používá ve...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaci.com/cislovky-3/22073


Maturita z češtiny - didaktický test - Číslovky | LearnTube
Zacala jsem studovat ceskou skolu az od 7.tridy takze tyto znalosti mi celkem dost chybi abych se orientovala dobre v ceskem jazyce :) Uz nekterym vecem co jsem pred tim vubec nerozumela rozumim :)) dekuji !Zacala jsem studovat ceskou skolu az od 7.tridy takze tyto znalosti mi celkem dost chybi abych se orientovala dobre v ceskem jazyce :) Uz nekterym vecem co jsem pred tim vubec nerozumela rozumim :)) dekuji !
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

learntube.cz/?page=video&a=1037&b=39&c=30

Co jsou Číslovky? (dělení, tvary, skloňování) | Slovníček pojmů...
Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Číslovky" - Číslovky (numeralia) jsou slova „číselného významu“ ? označují počet, pořadí apod. Podle významu rozeznáváme číslovky základní, řadové, druhové, násobné, podílné, a to buď.Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Číslovky" - Číslovky (numeralia) jsou slova „číselného významu“ ? označují počet, pořadí apod. Podle významu rozeznáváme číslovky základní, řadové, druhové, násobné, podílné, a to buď.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/cislovky

Řadové číslovky v angličtině | Státní Maturita z Angličtiny...
Těchto řadových číslovek, které byly vypsány výše, se ve španělštině užívá většinou jen do deseti, výše jsou nahrazovány číslovkami základními, ovšem s charakterem řadovým.Těchto řadových číslovek, které byly vypsány výše, se ve španělštině užívá většinou jen do deseti, výše jsou nahrazovány číslovkami základními, ovšem s charakterem řadovým.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

statnimaturita-anglictina.cz/radove-cislovky- ..

Česká interpunkční znaménka a vybrané jiné znaky – Wikipedie
Psaní s dvojtečkou umožňuje ČSN 01 6910; tehdy se můžou psát i jednomístné údaje dvojmístně: 07:09.Psaní s dvojtečkou umožňuje ČSN 01 6910; tehdy se můžou psát i jednomístné údaje dvojmístně: 07:09.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_interpu ..

Samostudium 27.–30. 4. | ZŠ Černošice
Další téma úvah : Jižní Evropa, Východní Evropa nebo Co vaří a jí v jednotlivých státech Evropy (3 státy), každý by měl mít do 10.května odevzdány 4 práce, každý si vybere dle svého uvážení, projekt mapa je další možná náhrada úvahDalší téma úvah : Jižní Evropa, Východní Evropa nebo Co vaří a jí v jednotlivých státech Evropy (3 státy), každý by měl mít do 10.května odevzdány 4 práce, každý si vybere dle svého uvážení, projekt mapa je další možná náhrada úvah
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zscernosice.cz/samostudium-27-30-4

Pravidla - Jak se správně píší Číslovky - už v nich nikdy...
Číslovky jsou ohebný slovní druh - Vy to nevíte? Podívejte se do našeho krátkého souhrnu pravidel na této stránce a hned to budete vědět.Číslovky jsou ohebný slovní druh - Vy to nevíte? Podívejte se do našeho krátkého souhrnu pravidel na této stránce a hned to budete vědět.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2012/02/pravidla-cislovky

Číslovky. Pád. Číslo. Rod - PDF Stažení zdarma
Zadruhé / za druhé si s sebou nezapomeňte vzít tužku a papír. - obecně platí, že pro menší číslovky používáme raději psaní dohromady, pro větší zvlášť - př. Říkám ti to potřetí.Zadruhé / za druhé si s sebou nezapomeňte vzít tužku a papír. - obecně platí, že pro menší číslovky používáme raději psaní dohromady, pro větší zvlášť - př. Říkám ti to potřetí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/144955263-Cislovky-pad-cislo-rod ..

Pravopis číslovek Mgr. Hana Šenková. Pravopis číslovek Mgr.
Pravopis číslovek Mgr. Hana ŠenkováPravopis číslovek Mgr. Hana Šenková
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/12985926

Počet záznamů:18
Reklama:

Psaní teček za číslovkami Testy
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0038:17:51