Čertova krabička

Idnes kalkulačka alkoholuDomů

Podobné téma:
Idnes zprávy, kterým můžete vě..
Idnes kalkulačka alkoholu
kalkulačka podpory v nezaměstn..
odchod do předčasného starobní..
Test závislost na alkoholu
Externí:
erú kalkulačka
fotbal Idnes
alkohol kalkulačka online idnes
kurz měn ČNB kalkulačka
Euro na korunu kalkulačka
Důchodová kalkulačka výše inva..
Prasek na odbourání alkoholu
idnes.cz natoaktual
kalkulačka nabytí právní moci ..
Revue Idnes

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
voyaer cabine beach tube

Pro inspiraci:
combat arms europe free to play online
Alavis pro koně Brandýs nad Labem
Rozšířená ledvinová pánvička
Hrady a zámky Jindřichův Hradec
intimní zóny osvětlení lazerem
dotace na plynový kondenzační kotel a ..
Honzovy buchty z domácí pekárny krok z..
krbová kamna hs flamingo zkušenosti
usa rusko ukrajina dnes aktálně
Veletrhy Brno GO
exekuce na dětský účet Česká spořitelna
lodičky na klínku Tamaris modré
pletené vesty dámské bez rukávů návod
EU peníze školám Podmínky
GLO cigareta recenze
Stavební odvodňovací prvky
Náhradní díly na Mechanický invalidní ..
Plechový kýbl s víkem
Grilované krevety na česneku Recept
Lidl Rosice u Brna

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Alkulačka – Alkoholová kalkulačka online – Auto Idnes.cz
Vánoční oslavy jsou v plném proudu, není tedy úplně jisté, že následky včerejšího večera úplně pominuly. Spočítat si, za jak dlouho můžete za volant vám pomůže Alkulačka. Zadejte několik základních údajů, vzpomeňte si, co všechno jste...Vánoční oslavy jsou v plném proudu, není tedy úplně jisté, že následky včerejšího večera úplně pominuly. Spočítat si, za jak dlouho můžete za volant vám pomůže Alkulačka. Zadejte několik základních údajů, vzpomeňte si, co všechno jste...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/auto/alkulacka

Fotogalerie: Alkohol kalkulačka
Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k pohodlnému přístupu k informacím, na druhé pak k zabavení neposedných potomků.Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k pohodlnému přístupu k informacím, na druhé pak k zabavení neposedných potomků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/mobil/aplikace/uzitecne-mobilni-apli ..

Alkohol a sex: na co se připravit - Idnes.cz
Pod vlivem alkoholu vám připadají přitažlivé i ženy, jichž byste si jinak nevšimli, a budete se chovat mnohem rizikověji. Na druhou stranu, pokud ženu pozvete na skleničku, mnohem spíš s vámi skončí v posteli.Pod vlivem alkoholu vám připadají přitažlivé i ženy, jichž byste si jinak nevšimli, a budete se chovat mnohem rizikověji. Na druhou stranu, pokud ženu pozvete na skleničku, mnohem spíš s vámi skončí v posteli.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/xman/styl/alkohol-a-sex.A130621_1510 ..

Volební kalkulačka - volby.idnes.cz
Měla by se zvýšit daňová progrese daně z příjmů u lidí (tj. vyšší sazba daně pro vyšší příjmy)Měla by se zvýšit daňová progrese daně z příjmů u lidí (tj. vyšší sazba daně pro vyšší příjmy)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

volby.idnes.cz/volebni-kalkulacka-2017.aspx

Alkohol na rovnoprávnost nehraje, ženám ničí zdraví rychleji...
Muži se pod jeho vlivem chovají agresivněji a víc riskují, ženám zase hrozí větší poškození jater nebo rakovina prsu. Víte, jak se liší účinky alkoholu u žen a u mužů?Muži se pod jeho vlivem chovají agresivněji a víc riskují, ženám zase hrozí větší poškození jater nebo rakovina prsu. Víte, jak se liší účinky alkoholu u žen a u mužů?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/zdravi/alkohol-dopady-na-org ..

Alkohol kalkulačka online — Top 3 nejlepší podle redakce...
Vždy pamatujte, že odhad alkoholu v těle alkohol kalkulačkou online (resp. alkohol testerem online) je pouze přibližný a nelze na něj 100% spoléhat.Vždy pamatujte, že odhad alkoholu v těle alkohol kalkulačkou online (resp. alkohol testerem online) je pouze přibližný a nelze na něj 100% spoléhat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alkoholia.cz/magazin/alkohol-kalkulacka-onlin ..

Alkohol tester online: Kalkulačka alkoholu | Auto.cz
If you want your website excluded or have other feedback, use this form.If you want your website excluded or have other feedback, use this form.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

auto.cz/nove-na-auto-cz-vyzkousejte-si-nasi-a ..

alkohol kalkulačka idnes
alkohol kalkulačka idnes více informací než čekáte, chytře online je přehledný seznam odkazů na službu kterou právě hledáte a potřebujete. Pohodlně online alkohol kalkulačka idnes.alkohol kalkulačka idnes více informací než čekáte, chytře online je přehledný seznam odkazů na službu kterou právě hledáte a potřebujete. Pohodlně online alkohol kalkulačka idnes.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chytreonline.cz/alkohol-kalkulacka-idnes

Alkulačka – Alkoholová kalkulačka online – Auto Idnes.cz
Kdy můžete po skleničce piva či vína nebo po velké párty sednout za volant. Sestavte si svůj vlastní graf odbourávání alkoholu.Kdy můžete po skleničce piva či vína nebo po velké párty sednout za volant. Sestavte si svůj vlastní graf odbourávání alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/auto/alkulacka?idostrova=zpravodaj

Idnes.cz - Diskuse
Zadejte několik základních údajů, vzpomeňte si, co všechno jste předchozí večer vypili a spočítejte si, jak odbourává vaše tělo alkohol.Zadejte několik základních údajů, vzpomeňte si, co všechno jste předchozí večer vypili a spočítejte si, jak odbourává vaše tělo alkohol.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/auto/zpravodajstvi/alkoholova-kalkul ..


Pití alkoholu zmenšuje mozek - Idnes.cz
Zatímco vašemu srdci může být občasné mírné popíjení prospěšné, váš mozek se v důsledku pití zmenší. Nejdestruktivněji působí alkohol na ženy.Zatímco vašemu srdci může být občasné mírné popíjení prospěšné, váš mozek se v důsledku pití zmenší. Nejdestruktivněji působí alkohol na ženy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/zdravi/piti-alkoholu-zmensuj ..

Alkohol doma zamkněte, s dětmi ho nepijte. Pozor na taneční i...
O Češích se často mluví jako o národu pivařů, kteří vypijí víc alkoholu než vody. Dřív nebo později se s takovou realitou setkají i naše děti. Podle odborníků by se měli mít na pozoru rodiče fotbalistů a učňů na kuchaře a číšníky.O Češích se často mluví jako o národu pivařů, kteří vypijí víc alkoholu než vody. Dřív nebo později se s takovou realitou setkají i naše děti. Podle odborníků by se měli mít na pozoru rodiče fotbalistů a učňů na kuchaře a číšníky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/deti-a-alkohol.A1 ..

Nenápadné signály, že máte problém s alkoholem - Idnes.cz
Čas od času si doma otevřete láhev vína, abyste zrelaxovali po náročném dni. Občas se opijete, někdy utopíte v alkoholu aktuální problém. Přesto jste přesvědčeni, že máte všechno dokonale pod kontrolou.Čas od času si doma otevřete láhev vína, abyste zrelaxovali po náročném dni. Občas se opijete, někdy utopíte v alkoholu aktuální problém. Přesto jste přesvědčeni, že máte všechno dokonale pod kontrolou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/zdravi/problem-s-alkoholem-s ..

Kalkulátor čisté mzdy - Finance Idnes.cz
Projektu Idnes.cz vyjádřil podporu uznávaný odborník na léčbu závislostí Karel Nešpor i šéf dopravní policie Zdeněk Bambas.Projektu Idnes.cz vyjádřil podporu uznávaný odborník na léčbu závislostí Karel Nešpor i šéf dopravní policie Zdeněk Bambas.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kalkulacky.idnes.cz/kalkulacky.aspx?typ=mzdova

Kvůli alkoholu můžete dostat výpověď - Idnes.cz
Zatímco úředníkovi v kanceláři bude pivo po obědě málokdo zazlívat, na řidiče z povolání platí přísnější metr. Zákon ale platí pro všechny a pití alkoholu v práci zakazuje.Zatímco úředníkovi v kanceláři bude pivo po obědě málokdo zazlívat, na řidiče z povolání platí přísnější metr. Zákon ale platí pro všechny a pití alkoholu v práci zakazuje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/finance/prace-a-podnikani/kvuli-alko ..

Problém českých řidičů? Zbytkový alkohol - Idnes.cz
Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem alkoholu. Ačkoliv se to z celkového počtu 49 608 dopravních nehod může zdát jako zanedbatelné číslo, usmrceno při nich bylo...Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem alkoholu. Ačkoliv se to z celkového počtu 49 608 dopravních nehod může zdát jako zanedbatelné číslo, usmrceno při nich bylo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sdeleni.idnes.cz/zpravy/problem-ceskych-ridic ..

Alkohol je hřích a proto si připlatíte, vzkazuje Katar turistům...
Alkohol je hřích a proto si připlatíte, vzkazuje Katar turistům...Alkohol je hřích a proto si připlatíte, vzkazuje Katar turistům...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/zahranicni/alkohol-katar-h ..

Počet záznamů:17
Reklama:

Idnes kalkulačka alkoholu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0015:13:18