Čertova krabička

Evropská občanská iniciativaDomů

Podobné téma:
Evropská občanská iniciativa
Externí:
občanská poradna brno
Občanská iniciativa lide lidem
Romská občanská iniciativa
Evropská školní studie Espad
Evropská unie činné orgány
losování lm evropská liga 2018..
řeky v Rusku evropská část
Občanská Iniciativa Zdiby
evropská unie mapa států
občanská vybavenost město pečky

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
voyaer cabine beach tube

Pro inspiraci:
Ruční šlehač Expert elektro e shop
Dámské nadměrné velikosti kalhotky
opravy a renovace výrobků z kůže kolín
pozdrav z lazni text na pohlednici
knihy v prostějově-čerstvé ovocné a ze..
Slevomaty na wellness pobyty Beskydy p..
elektrická kytara Ibanez
Pronájem bytů Brandýs nad Labem Stará ..
nejvyšší povolená rychlost s vlekem v ..
skladba ploché střechy s kačírkem
obchod se zabaveným věcmi ostrava kont..
fc viktoria plzeň vs real madrid živě ..
Škoda Plus Auto Lukáš Valašské Meziříč..
Jak vybrat obklady do koupelny Inspirace
dlouhá přírodní blond paruka
Elektrická pila ocaska Elektrická pila..
insolvenční rejstřík podle fyzických o..
číslo účtu Allianz penzijní fond
Dětská hřiště na zahradu
ctenarske deniky klapzubova jedenactka

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Evropská občanská iniciativa – Wikipedie
Evropská občanská iniciativa je jednou z hlavních inovací obsažených v Lisabonské smlouvě a nástroj sloužící k posílení přímé demokracie v Evropské unii.Evropská občanská iniciativa je jednou z hlavních inovací obsažených v Lisabonské smlouvě a nástroj sloužící k posílení přímé demokracie v Evropské unii.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3%A1_ob%C4%8Da ..

Evropská občanská iniciativa | European Economic and Social...
Počínaje 1. dubnem 2012 požívají evropští občané nového práva, jež posiluje jejich vliv, a sice práva předložit evropskou občanskou iniciativu. Po shromáždění milionu podpisů mohou vyzvat Evropskou komisi, aby navrhla nebo změnila platnou...Počínaje 1. dubnem 2012 požívají evropští občané nového práva, jež posiluje jejich vliv, a sice práva předložit evropskou občanskou iniciativu. Po shromáždění milionu podpisů mohou vyzvat Evropskou komisi, aby navrhla nebo změnila platnou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eesc.europa.eu/cs/initiatives/evropska-obcans ..

Evropská občanská iniciativa | Evropská komise
How to launch a Citizen’s Initiative to ask the European Commission to propose a new law.How to launch a Citizen’s Initiative to ask the European Commission to propose a new law.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ec.europa.eu/info/about-european-commission/g ..

Evropská občanská iniciativa zažívá „porodní bolesti...
Již jeden rok mají občané EU možnost podílet se na legislativním procesu v rámci Evropské občanské iniciativy, zatím ji ale nevyužili. Celkem bylo zahájeno 14 takových iniciativ, ani jedna však nesplnila potřebné podmínky.Již jeden rok mají občané EU možnost podílet se na legislativním procesu v rámci Evropské občanské iniciativy, zatím ji ale nevyužili. Celkem bylo zahájeno 14 takových iniciativ, ani jedna však nesplnila potřebné podmínky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

euractiv.cz/section/cr-v-evropske-unii/news/e ..

Základní informace o evropské občanské iniciativě...
Evropská občanská iniciativa je realizací čl. 11 odst. 4 Smlouvy o Evropské unii a čl. 24 Smlouvy o fungování Evropské unie.Evropská občanská iniciativa je realizací čl. 11 odst. 4 Smlouvy o Evropské unii a čl. 24 Smlouvy o fungování Evropské unie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mvcr.cz/clanek/zakladni-informace-o-evropske- ..

Evropská občanská iniciativa | Fakta a čísla o Evropské unii...
Informace o evropské občanské iniciativě. Fakta a čísla poskytují celkový přehled o evropské integraci a o úloze Evropského parlamentu.Informace o evropské občanské iniciativě. Fakta a čísla poskytují celkový přehled o evropské integraci a o úloze Evropského parlamentu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

europarl.europa.eu/factsheets/cs/sheet/149/ev ..

Evropská občanská iniciativa – MUDr. Jiří Maštálka
Od dubna 2012 mohou občané Evropské unie využívat institut nazvaný Evropská občanská iniciativa (EOI), jenž byl do primárního práva EU zaveden tzv. Lisabonskou smlouvou.Od dubna 2012 mohou občané Evropské unie využívat institut nazvaný Evropská občanská iniciativa (EOI), jenž byl do primárního práva EU zaveden tzv. Lisabonskou smlouvou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mastalka.cz/evropska-obcanska-iniciativa

Evropská občanská iniciativa bude testem občanské odpovědnosti...
Evropská občanská iniciativa je z tohoto pohledu zcela novým prvkem přímé demokracie, který byl zakotven v Lisabonské smlouvě.Evropská občanská iniciativa je z tohoto pohledu zcela novým prvkem přímé demokracie, který byl zakotven v Lisabonské smlouvě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sehnalova.cz/clanek/evropska-obcanska-iniciat ..

Evropská občanská iniciativa
EHSV zvýšil povědomí o evropské občanské iniciativě u příležitosti výročního Dne evropské občanské iniciativy20 a zřídil asistenční službu pro evropskou občanskou iniciativu („ECI helpdesk“)21, která organizátorům iniciativy poskytuje mimo...EHSV zvýšil povědomí o evropské občanské iniciativě u příležitosti výročního Dne evropské občanské iniciativy20 a zřídil asistenční službu pro evropskou občanskou iniciativu („ECI helpdesk“)21, která organizátorům iniciativy poskytuje mimo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

webapi2016.eesc.europa.eu/v1/documents/EESC-2 ..

Evropská občanská iniciativa - Moje Evropa
Přímá demokracie v rámci EU. Že tam není, je nesmysl. Občané každého státu Evropské unie mohou dát jakýkoliv návrh a Komise se jím bude zabývat.Přímá demokracie v rámci EU. Že tam není, je nesmysl. Občané každého státu Evropské unie mohou dát jakýkoliv návrh a Komise se jím bude zabývat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojeevropa.cz/eurowiki/evropska-obcanska-inic ..


Občanská iniciativa
Občanská iniciativa, která byla zavedena Lisabonskou smlouvou, poskytne milionu obyvatel přinejmenším čtvrtiny členských států EU možnost požadovat po Evropské komisi, aby v oblastech spadajících do její působnosti předložila návrhy...Občanská iniciativa, která byla zavedena Lisabonskou smlouvou, poskytne milionu obyvatel přinejmenším čtvrtiny členských států EU možnost požadovat po Evropské komisi, aby v oblastech spadajících do její působnosti předložila návrhy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

europarl.europa.eu/at-your-service/cs/be-hear ..

evropská občanská iniciativa – Euractiv.cz
Evropské volby budou také o tom, jak nedovolit migraci, aby dominovala předvolebním kampaním. V oblasti spravedlnosti bude důležitá příprava evropské prokuratury.Evropské volby budou také o tom, jak nedovolit migraci, aby dominovala předvolebním kampaním. V oblasti spravedlnosti bude důležitá příprava evropské prokuratury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

euractiv.cz/tag/evropska-obcanska-iniciativa

iniciativa – Euractiv.cz
Čeští poslanci včera (21. března) schválili návrh zákona, který v České republice zavádí institut evropské občanské iniciativy.Čeští poslanci včera (21. března) schválili návrh zákona, který v České republice zavádí institut evropské občanské iniciativy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

euractiv.cz/tag/iniciativa

Vyjádřete se k politikám EU | Evropská unie
Na tvorbě politiky EU se můžete podílet i vy: přehled konzultací a debatNa tvorbě politiky EU se můžete podílet i vy: přehled konzultací a debat
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

europa.eu/european-union/law/have-your-say_cs

Evropská občanská iniciativa
V každém z těchto 7 členských států musí počet signatářů dosáhnout stanoveného limitu.V každém z těchto 7 členských států musí počet signatářů dosáhnout stanoveného limitu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hzpd.cz/obecne-info

Evropská občanská iniciativa - Lenka Andrýsová - poslankyně za...
Evropská občanská iniciativa - Lenka Andrýsová - poslankyně za Olomoucký kraj v letech 2010 až 2013Evropská občanská iniciativa - Lenka Andrýsová - poslankyně za Olomoucký kraj v letech 2010 až 2013
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lenkaandrysova.cz/novinky/evropska-obcanska-i ..

Evropská občanská iniciativa | Digitální repozitář UK
Pozornost je také věnována roli Komise při registrování občanské iniciativy a potencionálním následkům jejího neregistrování.Pozornost je také věnována roli Komise při registrování občanské iniciativy a potencionálním následkům jejího neregistrování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dspace.cuni.cz/handle/20.500.11956/47686

Evropská občanská iniciativa proti TTIP | Levá perspektiva
O rizicích a negativech připravované Transatlantické dohody mezi EU a USA, celým názvem Transatlantické partnerství pro obchod a investice (TTIP), jsme již našeO rizicích a negativech připravované Transatlantické dohody mezi EU a USA, celým názvem Transatlantické partnerství pro obchod a investice (TTIP), jsme již naše
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

levaperspektiva.cz/clanky/evropska-obcanska-i ..

První evropská občanská iniciativa předložena Komisi...
Organizace Avaaz a Greenpeace dnes předali komisaři pro zdraví Johnu Dallimu historicky první evropskou občanskou iniciativu. Tato iniciativa je součástí Lisabonské smlouvy a umožňuje, aby milion občanů vyzval Evropskou komisi ke změně...Organizace Avaaz a Greenpeace dnes předali komisaři pro zdraví Johnu Dallimu historicky první evropskou občanskou iniciativu. Tato iniciativa je součástí Lisabonské smlouvy a umožňuje, aby milion občanů vyzval Evropskou komisi ke změně...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

greenpeace.org/archive-czech/cz/news/prvn-evr ..

Evropská občanská iniciativa startuje | Sehnalova.Cz
Od tohoto data tedy startuje evropská občanská iniciativa: nástroj, který zavedla Lisabonská smlouva a který občanům EU dává možnost navrhovat změny evropského práva.Od tohoto data tedy startuje evropská občanská iniciativa: nástroj, který zavedla Lisabonská smlouva a který občanům EU dává možnost navrhovat změny evropského práva.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sehnalova.cz/clanek/evropska-obcanska-iniciat ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Evropská občanská iniciativa
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0047:19:38